Sutien semi-rigid GAIA.1003 perlat
    La reducere!
-60%
Include TVA
Mărime:
Tabel cu mărimi
Alege mărimea
Alege mărimea
80B
Anunțați disponibilitatea
85B
Anunțați disponibilitatea
70C
Ultima bucată!
80C
70D
80D
70E
75E
80E
70F
75F
70G
Tabel cu mărimi
articole.
Porównanie rozmiarów
Pełna tabela rozmiarów
Wybierz rozmiar (możesz zaznaczyć 2 aby porównać je ze sobą)
Odznacz jeden z rozmiarów aby wybrać kolejny.
Wymiary
65A
Circumferința sub bust
Circumferința peste bust
Circumferința sub bust Circumferința peste bust
65A 63-67 75-81
65B 63-67 77-83
65C 63-67 79-85
65D 63-67 81-87
65E 63-67 83-89
65F 63-67 85-91
65G 63-67 87-93
65H 63-67 89-95
65I 63-67 91-97
65J 63-67 93-99
65K 63-67 95-101
65L 63-67 97-103
70A 68-72 80-86
70B 68-72 82-88
70C 68-72 84-90
70D 68-72 86-92
70E 68-72 88-94
70F 68-72 90-96
70G 68-72 92-98
70H 68-72 94-100
70I 68-72 96-102
70J 68-72 98-104
70K 68-72 100-106
70L 68-72 102-108
75A 73-77 85-91
75B 73-77 87-93
75C 73-77 89-95
75D 73-77 91-97
75E 73-77 93-99
75F 73-77 95-101
75G 73-77 97-103
75H 73-77 99-105
75I 73-77 101-107
75J 73-77 103-109
75K 73-77 105-111
75L 73-77 107-113
80A 78-82 90-96
80B 78-82 92-98
80C 78-82 94-100
80D 78-82 96-102
80E 78-82 98-104
80F 78-82 100-106
80G 78-82 102-108
80H 78-82 104-110
80I 78-82 106-112
80J 78-82 108-114
80K 78-82 110-116
80L 78-82 112-118
85A 83-87 95-101
85B 83-87 97-103
85C 83-87 99-105
85D 83-87 101-107
85E 83-87 103-109
85F 83-87 105-111
85G 83-87 107-113
85H 83-87 109-115
85I 83-87 111-117
85J 83-87 113-119
85K 83-87 115-121
85L 83-87 117-123
90A 88-92 100-106
90B 88-92 102-108
90C 88-92 104-110
90D 88-92 106-112
90E 88-92 108-114
90F 88-92 110-116
90G 88-92 112-118
90H 88-92 114-120
90I 88-92 116-122
90J 88-92 118-124
90K 88-92 120-126
90L 88-92 122-128
95A 93-97 105-111
95B 93-97 107-113
95C 93-97 109-115
95D 93-97 111-117
95E 93-97 113-119
95F 93-97 115-121
95G 93-97 117-123
95H 93-97 119-125
95I 93-97 121-127
95J 93-97 123-129
95K 93-97 125-131
95L 93-97 127-133
100A 98-102 110-116
100B 98-102 112-118
100C 98-102 114-120
100D 98-102 116-122
100E 98-102 118-124
100F 98-102 120-126
100G 98-102 122-128
100H 98-102 124-130
100I 98-102 126-132
100J 98-102 128-134
100K 98-102 130-136
100L 98-102 132-138
105A 103-107 115-121
105B 103-107 117-123
105C 103-107 119-125
105D 103-107 121-127
105E 103-107 123-129
105F 103-107 125-131
105G 103-107 127-133
105H 103-107 129-135
105I 103-107 131-137
105J 103-107 133-139
105K 103-107 135-141
105L 103-107 137-143
110A 108-112 120-126
110B 108-112 122-128
110C 108-112 124-130
110D 108-112 126-132
110E 108-112 128-134
110F 108-112 130-136
110G 108-112 132-138
110H 108-112 134-140
110I 108-112 136-142
110J 108-112 138-144
110K 108-112 140-146
110L 108-112 142-148
115A 112-117 124-131
115B 112-117 126-133
115C 112-117 128-135
115D 112-117 130-137
115E 112-117 132-139
115F 112-117 134-141
115G 112-117 136-143
115H 112-117 138-145
115I 112-117 140-147
115J 112-117 142-149
115K 112-117 144-151
115L 112-117 146-153
120A 118-122 130-136
120B 118-122 132-138
120C 118-122 134-140
120D 118-122 136-142
120E 118-122 138-144
120F 118-122 140-146
120G 118-122 142-148
120H 118-122 144-150
120I 118-122 146-152
120J 118-122 148-154
120K 118-122 150-156
120L 118-122 152-158
Descriere produs
Material: 65% poliamidă 18% bumbac 12% elastan 5% poliuretan
  • Material confortabil, plăcut la atingere și durabil
  • Sutien semi-umplut semi-soft
  • Fabricat din plasă elegantă
  • Transparent, inserții decorative
  • Căptușeală din bumbac pe interior
  • Inserții push-up detașabile
  • Pe conexiunea cupei se află o fundă decorativă și o bijuterie.
  • Înveliș din plasă elastică
  • Fixare la spate
  • Poate fi combinat cu chiloți
  • Ambalat într-o cutie elegantă de marcă
  • Produs conceput și cusut în Polonia
Detalii produs
Culoarea:
nuanțe de bej și maro
Tipul sutienului:
Sutiene cu arici
Cod produs:
gaia.b.bs1124.hera.perłowy
Livrare și returnare
Livrarea comenzii dvs.
Metode de livrare disponibile:
  • FAN Curier - 20lei
Pentru mai multe informații vezi aici »
Returnarea comenzii
Pentru mai multe informații, consultați aici »
Ajutor
De obicei, răspundem în termen de 24 de ore.
Produs epuizat
Lăsați-ne adresa dvs. de e-mail, vă vom notifica când produsul este din nou disponibil.
întrebați despre produs
Wyślij nam wiadomość z pytaniem o produkt, a postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.
Newsletter
Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru și primiți o reducere de 10% la prima dvs. achiziție